7 pozoruhodností o Praze

27.11.13

Pokud chcete navštívit město, které dokonale integruje bohatou historii s moderní technologií a inovací, pak Praha je město navštívit na vás. To je proto, že je mnoho věcí k vidění a zkušenosti v tomto městě, které nemůžete dostat jinde. To je hlavní důvod, proč se Praha stále získat stálý proud turistů ročně, kteří jsou již unaveni ze stejných zkušeností, které se jim naskytnou, když navštíví tradiční turistické měst, jako je Paříž nebo Londýn. Pokud plánujete navštívit Prahu, tady je sedm důležité skutečnosti, které byste měli mít na paměti.

7 pozoruhodností o Praze

To má největší hrad na světě

Pražský hrad je největším hradem na světě. Práce na zámku začala kolem 900 nl a vylepšení a dodatky byly na to, jak během staletí šel. Je umístěn králové, císaři a prezidenti. V současné době Pražský hrad uzavírá asi 18 akrů půdy. Ve skutečnosti, Guinnessově knize rekordů oficiálně uvedeny na Pražský hrad jako největší hrad v existenci. Pokud navštívíte toto místo, bude to trvat déle než jeden den, podívejte se každou místnost v zámku.

Je pití piva město

Češi milují své pivo. Tam je velmi zářivý pití piva kultura v Praze. Pokud máte rádi pivo a dobré čas, budete určitě těšit návštěvu barů v tomto městě. Bude to určitě zážitek, který byste si neměli nechat ujít.

Hokej je populární sport

Hokej je velký v Praze. Ve skutečnosti, český hokejový tým, který vyhrál zlato v roce 1998 zimní olympijské hry muselo mnoho hráčů, kteří přišli z Prahy. Pokud máte rádi hokej, měli byste se podívat alespoň jednu hru od místního ligy hokeje.

Populární město střílet filmy v

Mnoho Hollywood studia často střílet filmové scény v Praze, protože to je nákladově efektivnější. To je důvod, proč je to dobrý nápad, aby pravidelně chodíme na procházky, když na dovolené v městě. Můžete skončit klopýtat do sady hollywoodského filmu a vidět slavné herce.

Vynikající módní kultura

Praha je také známé pro své vynikající módní kultury. Mnoho velkých designové domy i renomované designéry vždy dbát na to, aby se to alespoň jeden módní přehlídku v Praze každý rok.

Divadlo a hudební zábava

Pokud divadlo a klasická hudba je vaše věc, pak byste se měli ujistit, že byste se podívat na přehlídky otevření k datu vaší návštěvy. To vám umožňuje vychutnat prvotřídní zábavu za skvělou cenu.

Muzea s bohatými ukázkami

Konečně, Praha je město s mnoha muzeí. Každá z těchto muzeí vždy dát do velké exponáty. Jako takový, když navštívíte Prahu, neměli byste nepodaří vyzkoušet městské vynikající muzea. To bude opravdu stát za to.

Reklama - odkazy


Investiční stříbro

Investujte do drahých kovů prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního stříbra.


Shopni si - dekorace do bytu


Lité betonové podlahy

Podlahy od nás jsou zárukou nejvyšší kvality za nízkou cenu.


Fyzická i dálková ostraha

Profesionální agentura D.I.SEVEN SERVICE poskytuje bezpečnostní služby každé zakázce na míru. Ochrana objektů, monitoring, napojení na PCO, pochůzky, možno i psovodi se psy.


Dopřejte svému dítěti kvalitní vzdělání. Střední školy Praha jsou tu pro vás.


Vestavěné skříně Komandor

Úsporné a stylové řešení do vašeho bytu nabízí vestavěné skříně Komandor.


 

Praktické služby pro náhradní plnění

Odebírejte služby pro náhradní plnění od společnosti s dlouholetou praxí, získáte hodnotné služby a dostojíte zákonné povinnosti.


Moderní design kanceláří

Pracujte v příjemném prostředí, svěřte design kanceláří profesionálům.


Moderní kancelářský nábytek s jedinečným designem.


Nevíte jak vyřešit uspořádání bytu? Vestavěné skříně Vám ušetří potřebné místo.


Nedovolte, aby se pro Vás stěhování stalo noční můrou. Komplexní služby stěhování Praha pro Vás!


Comprehensive package of environmental consulting services connected with projects design, implementation and operation.